spot_img
21.7 C
Pristina
30/05/2023

Xhanan Halil: Një blogere seksi nuk mund të jetë kurrë gazetare e zonja

Episoda e fundit e n’ZOOM me Albina Zeneli ju solli materiale nga më të ndryshmet.

Pjesë e saj ishte edhe Xhanan Halil, shkruan nzoom.biz.

Gazetarja dhe prezantuesja nga Maqedonia rrëfeu shumë nga e kaluara e saj.

Xhanan i ka 10 vite karrierë në këtë profesion dhe di ta bëj dallimin mes gazetares, prezantueses dhe blogeres.

Ajo mes tjerash thotë që një blogere seksi nuk mund të jetë kurrë gazetare e zonja. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news