spot_img
19.2 C
Pristina
29/05/2024

2ton sapo na njoftoi me partneren e re, ajo na qenka yll bote

2ton kohë pas kohe po vjen me projekte të reja.

Reperi është në përgatitje të një singli që do të vij edhe me videoklip, shkruan nzoom.biz.

Detaji që ra në sy ishte që Artoni u shoqërua me një vajzë të re në moshë ku thuhej se artisti kosovar e ka partnere.

Për këto dhe të tjera detaje, ju ftojmë ta ndiqni përmbledhjen e mëposhtme realizuar nga emisioni n’ZOOM me Albina Zeneli.

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news