spot_img
13 C
Pristina
15/06/2024

Nita i’a sheh ‘hajrin’ “BBVA’, ja lëvizja e saj e radhës

Nita Latifi ishte pjesë e edicionit të dytë të ‘Big Brother Vip Albania’.

Ajo mori vëmendje të madhe me sjelljen dhe qetësinë që e karakterizon, shkruan nzoom.biz.

Ish-konkurrentja arriti deri në gjysmëfinale dhe kjo aventurë televizive do t’i ndihmojë jashtëzakonisht në projektet e radhës.

Rubrika e lajmeve vendore të emisionit n’ZOOM me Albina Zeneli ju sjell të rejat e karrierës së saj.

Detajet e mëtutjeshme mund t’i kuptoni në videon e mëposhtme. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news