spot_img
12.2 C
Pristina
29/05/2024

Na surprizoi të gjithëve! Performoi në Ulqin, e vutë re detajin tek Lumi B?

Lumi B është një artist i njohur dhe shumë i dashur për publikun.

Ai ka argëtuar audiencën për vite me radhë, shkruan nzoom.biz.

Njësoj bëri edhe në Ulqin, më konkretisht në Bamboo MayFest.

Emisioni n’ZOOM me Albina Zeneli ishte e pranishme dhe ju sjell pamje nga koncerti ku morën pjesë një numër të konsiderueshëm të njerëzve.

Por, e keni vënë re detajin tek kjo performancë?

Atë e kuptoni duke parë materialin e mëposhtëm. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news