spot_img
19.2 C
Pristina
29/05/2024

‘BBVA3’ po vjen! Fillon të mbushet lista me VIP-a

Mbaroi me datë 6 maj me fitues Luiz Ejlli.

Por, 4 muaj e gjysmë nuk kaluan pa suksese të madhe të produksionit, shkruan nzoom.biz.

E kemi fjalën për edicionin e dytë të ‘Big Brother Vip Albania’.

Fituesi i 100 mijë euro po i shijon ato dhe jo vetëm.

Ai u bë imazh i Top Channel ku përfitoi ofertë marramendëse bashkëpunimi.

Produksionit nuk i mjaftoi shikueshmëria maksimale që patën dhe filluan ta përgatisin sezonën e radhës që sipas burime të n’ZOOM ajo pritet të nis në vjeshtën e këtij viti.

Por, dëshironi ta dini se kush do të jetë pjesëmarrës?

Emisioni n’ZOOM në videon e mëposhtme ju njeh me disa nga personazhet që pritet të jenë si konkurrent.

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news