spot_img
11.6 C
Pristina
28/05/2024

Së shpejti dasmë? Antoneta zbulon partnerin dhe flet për martesën

Antoneta Koçi, një ish-banore e ‘Big Brother Vip Albania’.

Ajo ishte e ftuar në emisionin n’ZOOM me Albina Zeneli ku mes tjerash foli për këtë eksperiencë.

Bukuroshja shqiptare hapi zemrën e rrëfeu për privatësinë duke zbuluar se është në një lidhje dashurie.

Por, kush na qenka ai që i’a ka rrëmbyer zemrën asaj?

Për këto dhe detaje të tjera nga romanca e Antonetës, e kuptoni duke ndjekur materialin e mëposhtëm. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news