spot_img
19.8 C
Pristina
21/09/2023

Bruno: Gënjen kush thotë se ftohet në ‘BBVA’, lidhja e Luizit dhe Kiarës është…

I ka munguar ekranit shqiptar me intervista.

Emisioni n’ZOOM me Albina Zeneli e riktheu atë me një rrëfim ekskluziv.

Bëhet fjalë për Brunon, ku mes tjerash u sfidua me pyetjet e famshme të kutisë.

Ish-konkurrenti i njohur foli edhe për ‘Big Brother Vip Albania’, e madje e dha një mendim për romancën e Luizit dhe Kiarës.

Për këto dhe detaje të tjera, ju ftojmë ta ndiqni storien e plotë në linkun e mëposhtëm. /nzoom.biz/

 

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news