spot_img
24.7 C
Pristina
25/07/2024

Antoneta: E njoh kapacitetin tim, nuk i’a vlen ta japësh maksimumin në ‘BBVA’

Antoneta ishte banore e ‘Big Brother Vip Albania’.

Por, ajo fatkeqësisht nuk i’a doli të qëndrojë pr shumë gjatë, shkruan nzoom.biz.

Hyrja e saj si duket paska qenë me strategji dhe me mision.

E ftuar në emisionin n’ZOOM me Albina Zeneli mund t’i kuptoni disa detaje që publiku më parë nuk i paska ditur.

Do të befasoheni nga përgjigjet dhe deklaratat e saj. /nzoom.biz/

LAJMET E FUNDIT
Related news