spot_img
31.1 C
Pristina
18/06/2024

Ish-konkurrenti i “Për’puthen” ironizon me tekstin e këngës së Luizit?

Bruno ishte pjesë e sezonit të parafundit të “Për’puthen”.

Ai e krijoi një romancë me Florjanën, shkruan nzoom.biz.

Por, përralla e dashurisë nuk zgjati shumë dhe si pasojë e kësaj, ish-çifti tashmë i kanë dhënë fund lidhjes së tyre.

I ftuar në emisionin n’ZOOM me autore dhe moderatore Albina Zeneli, ai hapi zemrën e foli edhe për këtë gjë por jo vetëm.

Bruno ironizoi me ‘Zjarr e ftohtë’ të Luiz Ejllit dhe detajet e plota i kuptoni duke parë storien e mëposhtme. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news