spot_img
8.7 C
Pristina
23/04/2024

Trupi i Xhensilës ka pësuar ndryshime, pse nuk po e pranon shtatzaninë?

Ka paralajmëruar projekt të ri muzikor.

Por, fotot e fundit i ka të dyshimta ku duket qartë se po fsheh barkun.

Flitet për Xhensilën, n’ZOOM ka mësuar se ajo dhe Bes Kallaku do të bëhen prindër për herë të dytë.

Detajet e plota i kuptoni duke ndjekur lajmet e reja të realizuara nga emisioni n’ZOOM.

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news