spot_img
9.4 C
Pristina
25/04/2024

E lidhur me ish-banorin e ‘BBVA’? Diola flet për statusin aktual

Diola Dosti ishte e ftuar në emisionin n’ZOOM me Albina Zeneli.

Ajo hapi zemrën e foli për jetën private, shkruan nzoom.biz.

Bukuroshja shqiptare rrëfeu edhe për lidhjen e mundshme me ish-banorin e ‘Big Brother Vip Albania’, Xhonatan.

Për këto dhe të tjera detaje ju ftojmë ta ndiqni materialin e plotë në linkun e mëposhtëm. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news