spot_img
25.7 C
Pristina
15/06/2024

Diola thumbon ish-burrin: Reagon populli, mediat por jo ai që ka bë fëmijët

Diola Dosti ishte pjesë e ‘Big Brother Vip Albania’.

Ajo e tregoi vetën në të gjitha dimenzionet, shkruan nzoom.biz.

Por, anash nuk e la as rrëfimin për jetën private dhe ndarjen nga bashkëshorti.

E ftuar në emisionin n’ZOOM, bukuroshja shqiptare u shpreh se i uron te gjitha të mirat ish-burrit dhe partneres së tij të re.

Ndiqni rrëfimin e plotë e kuptoni thumbat që i hodhi ajo.

Për këto dhe detaje tjera, ndiqni materialin e plotë në linkun e mëposhtëm. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news