spot_img
24.7 C
Pristina
25/07/2024

‘Luizi e Kiara shpejt do të ndahen’, artisti shqiptar e urren çiftin e famshëm

Romanca e tyre filloi brenda ‘Big Brother Vip Albania’ dhe u kurorëzua me martesë.

Bëhet fjalë për Luiz Ejlli dhe Kiara Tito, shkruan nzoom.biz.

Kjo e fundit po vazhdon me aktivitetet e saj në fushën e prezantimit, pra gjendet në ekran.

Por, ka personazhe publike që dikush më pak e dikush më shumë i kritikojnë ata e madje nuk u besojnë për lidhjen e tyre.

Për më shumë ndiqni intervistën e plotë në linkun e mëposhtëm se si artisti shqiptar Dario Doka tha për n’ZOOM se çifti do të ndahet e madje është tejet i bindur. /nzoom.biz/

LAJMET E FUNDIT
Related news