spot_img
34.5 C
Pristina
21/07/2024

E bëri lidhjen publike, por ja çka nuk shkon me karrierën e Erës

Era Istrefi gjendet aktualisht në pushime verore.

Ajo dhe motra e saj, njëherësh këngëtarja Nora po e freskojnë Instagram-in me foto provokative, shkruan nzoom.biz.

E, tani e kemi një lajm për Erushin e cila sapo ka plasuar projektin e ri të titulluar ‘Ta du’.

Ajo sapo e ka bërë publike romancën me futbollistin Amir Rrahmani dhe ndiqni rubrikën e lajmeve vendore të n’ZOOM me Albina Zeneli për të kuptuar më shumë detaje rreth saj. /nzoom.biz/

LAJMET E FUNDIT
Related news