spot_img
13 C
Pristina
15/06/2024

Diola acarohet live në emision, pyetet për ish-burrin dhe zbulon diçka të frikshme

Diola Dosti ishte e ftuar në emisionin n’ZOOM me Albina Zeneli.

Ajo promovoi librin e saj të fundit por jo vetëm, shkruan nzoom.biz.

Ish-banorja e ‘Big Brother Vip Albania 2’, zbuloi po ashtu edhe disa detaje nga biznesi i saj i ri.

Diola pyetet për divorcin dhe nuk heziton ta përmend ish-burrin me të cilin i ka 3 vajzat.

Detajet e plota i gjeni tek rrëfimi ekskluziv i saj. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news