spot_img
10 C
Pristina
01/03/2024

E harroi Kiarën, Butrinti i kapet ish-banores së ‘BBVA’

Historia e tyre ka kohë që ka mbaruar por akoma diskutohet.

Bëhet fjalë për Butrintin dhe Kiarën, shkruan nzoom.biz.

Kjo e fundit u martua me fituesin e ‘BBVA2’ Luiz Ejlli dhe së bashku po i shijojnë ditët më të lumtura.

Por, këngëtari kosovar e harroi prezantuesen dhe i’u kap pas konkurrentes tjetër të këtij Reality Show, Jori Delli.

n’ZOOM në insertin e mëposhtëm ju sjell detajet ekskluzive.

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news