spot_img
17.2 C
Pristina
13/04/2024

Jo vetëm Aleksandër Gjoka, edhe artistja shqiptare i ka dy fjalë për Dafina Zeqiri

E kanë të njëjtin profesion, pra janë kolegë por jo vetëm.

Flitet për Dj Miss Rose dhe Dj Stone, shkruan nzoom.biz.

Dyshja ishin të ftuar në emisionin n’ZOOM me Albina Zeneli ku mes tjerash u sfiduan me pyetjet e famshme të kutisë.

Artistja e njohur shqiptare u përgjigj në një nga pyetjet e parashtruara dhe kishte të bënte me Dafina Zeqirin.

Për më shumë ndiqni storien e plotë në linkun e mëposhtëm. /nzoom.biz/

 

 

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news