spot_img
8.7 C
Pristina
22/04/2024

‘BBVK’ fillon në vjeshtë, kush janë opinionistët e sezonës së dytë?

Pas ‘Big Brother Vip Albania’ pritet të nis edhe ‘BBVK’.

Sezona e parë e këtij formati argëtues u cilësua i suksesshëm e madje prodhoi lajme të shumta për portale, shkruan nzoom.biz.

Televizioni kosovar ka bërë të ditur se janë në përgatitje dhe po punojnë intenzivisht që shikuesit ta kenë në vjeshtë programin.

n’ZOOM ju sjell disa detaje ekskluzive në lidhje me opinionistët duke dëgjuar intervistën e plotë të ish-missit, Afërdita Paqarada.

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news