spot_img
15.1 C
Pristina
15/06/2024

Kiara dhe Luizi në pushime verore, Jurgena bën veprimin e çuditshëm

Interesante kjo histori apo jo?

Ani pse lidhja e Luizit me Jurgenën ka mbaruar akoma diskutohet në mediat rozë, shkruan nzoom.biz.

Kiara Tito dhe fituesi i edicionit të dytë të ‘Big Brother Vip Albania’ kanë marrë rrugë për pushime verore e madje luksoze.

Por, ish-partnerja e këngëtarit Ejlli si duket po përgatit diçka aspak të këndshme.

n’ZOOM në insertin e mëposhtëm ju sjell detajet ekskluzive rreth kësaj teme.

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news