spot_img
8.7 C
Pristina
23/04/2024

Antoneta tregon pse nuk debatoi me Luizin, lidhjen me Kiarën e quan ‘Fake’

Antoneta Koci ishte pjesë e emisionit n’ZOOM me Albina Zeneli.

Ish-banorja e ‘Big Brother Vip Albania’ tregoi pak për strategjinë e saj, shkruan nzoom.biz.

Siç e kemi parë, ajo në këtë aventurë televizive nuk debatoi edhe aq ani pse i pati disa momente jo të mira.

Antoneta ‘frikësohej’ pak nga Luizi dhe loja e tij.

Për këto dhe detaje të tjera, ju ftojmë ta ndiqni storien e plotë në linkun e mëposhtëm. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news