spot_img
8.7 C
Pristina
23/04/2024

Orgesa Zaimi ka një kritikë për vajzat që famën e arrijnë sa ‘hap e mbyll sytë’

Orgesa Zaimi ishte e ftuar në emisionin n’ZOOM me Albina Zeneli.

Ajo foli rreth projekteve të reja por jo verëm, shkruan nzoom.biz.

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare e ka një kritikë për ato që famën e arrijnë ‘sa hap e mbyll sytë’.

Për këto dhe detaje të tjera ju ftojmë ta ndiqni storien e mëposhtme. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news