spot_img
25.7 C
Pristina
15/06/2024

Ekskluzive: I dashuri milioner i Dafinës me biznese të mëdha, mësohen investimet marramendëse

Vetëm 4 muaj pas ndarjes nga Dj Geek, Dafina Zeqiri e ka filluar një romancë të re.

Ajo dhe Kreshnik Gjergji janë në një lidhje dashurie, shkruan nzoom.biz.

Veç 4 muaj pas ndarjes nga Geek, Dafina na prezanton të dashurin e ri

Por, kush është në realitet partneri i këngëtares më aktive të momentit?

n’ZOOM ka hulumtuar dhe ka mësuar se ai është një biznesmen i cili ka të hapura disa biznese që sigurisht janë fitimprurëse.

Një sipërmarrës si Kreshniku, i ka të regjistuara deri tani 3 biznese ku i ka deklaruar diku rreth 41 mijë euro.

Përndryshe, Dafina e bëri publike lidhjen me këtë fotografi dhe të menjëhershme ishin reagimet e njerëzve.

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news