spot_img
34.5 C
Pristina
21/07/2024

Zhaklina si kurrë më parë, hap zemrën dhe zbulon rrogën si opinioniste në ‘BBVA’

Ishte opinioniste në sezonën e dytë të ‘Big Brother Vip Albania’.

E kemi fjalën për Zhaklina Lekatari, shkruan nzoom.biz.

Gazetarja shqiptare ishte e ftuar në emisionin n’ZOOM me Albina Zeneli ku mes tjerash zbuloi edhe datën se kur fillon ky format.

Sa është paguar ajo për tu ulur në karrigen e opinioneve të nxehta?

Detajet e plota i kuptoni duke ndjekur intervistën e saj. /nzoom.biz/

LAJMET E FUNDIT
Related news