spot_img
12.2 C
Pristina
29/05/2024

Kiara ra nga ‘dardha’! Ja kush po paguhet më së shumti për reklama

Dikush di dikush ta menaxhojë famën e dikush jo, shkruan nzoom.biz.

Por, n’ZOOM në episodën e kaluar ju ka sjell disa informacione në lidhje me pagesat e ish-banorëve për reklama.

Në fillim ka kryesuar Luizi, duke u pasuar nga Efi dhe Kiara por jo më.

Kjo e fundit ra nga ‘dardha’ dhe për detaje të tjera ju ftojmë ta ndiqni insertin e plotë në linkun e mëposhtëm. /nzoom.biz/

 

 

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news