spot_img
2.5 C
Pristina
10/12/2023

Mbaron ndeshja me fitoren e Shqipërisë, Taulanti dhe Jasiri janë yjet e mbrëmjes

Ndeshja e Shqipërisë me Cekinë u përcoll me emocione të shumta.

Loja mbaroi me fitoren e dinjitetshme të Kombëtares, shkruan nzoom.biz.

Në ‘Air Albania Stadium’ në Tiranë janë dhënë plot 4 gola por e fundit nga Arbnor Muja u anulua.

Jasir Asani shënoi duke u pasuar nga 2 golat fantastike të Taulant Seferit. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news