spot_img
12.2 C
Pristina
29/05/2024

Sa gjasa ka Shqipëria sonte?

Po zhvillohet ndeshja e rëndësishme mes Shqipërisë dhe Çekisë.

Stadiumi ‘Air Albana’ në Tiranë y mbush me shikues të shumtë që po e ndjekin me emocion këtë përballje për Euro 2024, shkruan nzoom.biz.

Këto janë formacionet zyrtare të kësaj mbrëmjeje.

Shqipëria: Berisha, Ajeti, Hysaj, Gjimishit, Mitaj, Asani, Ramadani, Bajrami, Asllani, Cikalleshi, Seferi.

n’ZOOM do ju mbajë të informuar në lidhje me rezultatin e ndeshjes. /nzoom.biz/

 

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news