spot_img
24.7 C
Pristina
25/07/2024

Kiara tallet keq me fansat, humb mijëra ndjekës për vetëm 24 orë

Kiara Tito këtë herë po gjykohet keq.

Kjo sepse ajo bëri një batutë gjatë puntatës së emisionit, njofton nzoom.biz.

Prezantuesja shqiptare e konfirmoi si duket se po bëhet nënë për herë të parë.

Ish-banorja e ‘BBVA’ dhe fituesi i edicionit të dytë të këtij formati Luiz Ejlli po i jetojnë ditët më të lumtura së bashku.

Rrjeti gjatë ditës së djeshme mori flakë nga deklarat e Kiarës dhe si pasojë e kësaj ajo humbi mijëra ndjekës në llogarinë personale në rrjetin social Instagram. /nzoom.biz/

LAJMET E FUNDIT
Related news