spot_img
19.2 C
Pristina
29/05/2024

E la muzikën për fe, por cila është arsyeja e rikthimit të Ferki Shala?

Ferki Shala pati qenë i ftuar në emisionin n’ZOOM.

Ai ka zbuluar se së shpejti do të rikthehet me disa këngë të reja, njofton nzoom.biz.

Kjo gjë ndodhi këto javë ku ish-vokalisti i grupit TNT me atë aktual, Belle rikthyen hitin ‘Këto ura’ në një version tjetër dhe kjo paska një arsye tejet interesante.

Detajet i kuptoni në insertin e mëposhtëm. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news