spot_img
12.2 C
Pristina
29/05/2024

I theu rëndë rregullat, produksioni merr vendim për banorin e njohur

Sonte është spektakli i radhës i ‘BBVK’.

Në këtë Prime do të ketë një të eleminuar, shkruan nzoom.biz.

Por, produksioni ka dërguar edhe zarf të zi e madje Meti dhe Buci janë paralajmëruar se po i shkelin rëndë rregullat e caktuara nga ‘Vëllau i Madh’.

n’ZOOM me Albina Zeneli ju ka treguar disa lajme ekskluzive në lidhje me këtë temë.

Detajet e plota i sjell inserti i mëposhtëm. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news