spot_img
9.9 C
Pristina
28/05/2024

Fjori e ‘Bigut’ me thumbime për Luizin dhe Kiarën? Ja çka thotë për çiftet e krijuara në Reality Show

Fjorentina Halili ishte banore e edicionit të nëntë të ‘Big Brother Albania’.

Si një ish-banore, edhe ajo i ka të preferuarit e saj brenda shtëpisë më të famshme të momentit, shkruan nzoom.biz.

E ftuar në emisionin n’ZOOM me Albina Zeneli, bukuroshja shqiptare i rrëfeu disa detaje që më parë publiku nuk i ka ditur.

Ajo po ashtu e dha një mendim për banorët aktual të ‘Big Brother Vip Albania’ duke e përmendur me theks të veçantë Luizin dhe Kiarën. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news