spot_img
34.5 C
Pristina
21/07/2024

Kryqëzohet Kiara me të madhe, krahasohet me Beatrix Ramosaj

Historia e dashurisë së Kiarës dhe Luizit akoma po vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes.

Sonte është spektakli i radhës i ‘Big Brother Albania 2’ dhe fansat mezi presin t’i shohin ata, shkruan nzoom.biz.

Emisioni n’ZOOM ka realizuar një intervistë me ish-banoren e ‘Big Brother Albania 9’ Fjorentina Halili e cila i dha përshtypjet e saj për lojën e secilit banorë.

Ajo po ashtu foli për prezantuesen Tito dhe e krahasoi me brishtësinë e Beatrix Ramosaj nga ‘Bigu’ i vitit të kaluar. /nzoom.biz/

LAJMET E FUNDIT
Related news