spot_img
34.5 C
Pristina
21/07/2024

Ish-banorja së shpejti me një projekt televiziv, bazohet tek ‘BBVA’

Zhaklina Gjolla u largua nga ‘Big Brother Vip Albania’.

Ajo qëndroi brenda shtëpisë vetëm 7 ditë dhe pastaj e la garën duke hequr dorë përfundimisht nga 100 mijë euro, shkruan nzoom.biz.

Por, jeta e saj jashtë po vazhdon mirë e madje me suksese të shumta.

Ish-banorja shqiptare ishte e ftuar në emisionin n’ZOOM me Albina Zeneli ku mes tjerash i zbuloi projektet e radhës.

Ajo e paska në plan një emision televiziv?

Detajet mund t’i kuptoni duke ndjekur intervistën e plotë. /nzoom.biz/

LAJMET E FUNDIT
Related news