spot_img
13 C
Pristina
15/06/2024

‘Policë për kokë’ then rekord të shikueshmërisë, por sa ka kushtuar ky projekt?

Olsi Bylyku ka promovuar filmin e ri.

Ai mban titullin ‘Policë për kokë’, premierën e së cilës e mbajti edhe në Prishtinë, shkruan nzoom.biz.

Aktori dhe këngëtari shqiptar ka thyer rekord të shikueshmërisë me këtë projekt filmik por publikut i intereson ta kuptojë se sa ka kushtuar.

Këto dhe detaje tjera mund t’i shihni duke parë storien e mëposhtme realizuar nga emisioni n’ZOOM. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news