spot_img
9.4 C
Pristina
25/04/2024

Përballja e fortë Olta-Kiara nxit reagime tek banorët! Ja kush po vetëflijohet për Titon

Te martën publiku u ballafaqua me një Prime që nxiti reagime të shumta.

Kjo sepse Nita Latifi e shfrytëzoi ‘Kutinë e Pandorës’, duke e dërguar në televotim çiftin Qetsor-Krist dhe Olta-Kiara.

Epo, këto dy të fundit dolën si më pak të preferuara e nga ky votim ato po ballafaqohen kokë më kokë me njëra-tjetren.

n’ZOOM në videon e mëposhtme ju njeh me të rejat që pritet të ndodhë nesër në spektaklin e radhës të ‘Big Brother Vip Albania’. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news