spot_img
19.2 C
Pristina
29/05/2024

Bobo, ky reagim nuk pritej nga fansi i flaktë i Kiarës

Dalja e Kiarës nxiti reagime të shumta nga njerëzit.

Fansat e dyshes, Luiz-Kiara ishin tejet të dëshpëruar dhe nuk hezituan që pakënaqësitë t’i shprehin në rrjetet sociale, shkruan nzoom.biz.

Ka simpatizues që besojnë se këngëtari Ejlli do ta fitojë edicionin e dytë të ‘Big Brother Vip Albania’.

Por, ka edhe të atillë që mendojnë se Olta do të shpallet fituese.

Detajet më të hollësishme mund t’i kuptoni duke ndjekur rubrikën ‘Vox Pop’ të emisionit n’ZOOM me Albina Zeneli. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news