spot_img
13.6 C
Pristina
29/05/2024

U zbulua! Kjo është sozia e Kiarës

Kiara Tito është prej muajsh në qendër të vëmendjes që pas pjesëmarrjes së në “Big Brother Vip Albania 2″.

Emrin e saj i’a kemi lexuar në çdo portal, shkruan nzoom.biz.

Së fundmi në rrjete sociale po qarkullon një video ku duket se fansat kanë gjetur “sozinë” e sajz

Vajza në fjalë quhet Esmina dhe ka një ngjashmëri të pabesueshme me Kiarën.

Shikoni këtë fotografi e binduni dhe ju.

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news