spot_img
19.2 C
Pristina
29/05/2024

Kiara del shumë keq në publik! Ja reagimi i ish-banorëve të BBVA1′

Kiara Tito u bë përsëri pjesë e ‘Big Brother Vip Albania’.

Ajo mbrëmë në Prime pati debat të ashpër, shkruan nzoom.biz.

Partnerja e Luizit brenda shtëpisë rihyri me strategji të reja dhe i doli kundër Efit.

Kjo e fundit u befasua nga sjellja arrogante e moderatores Tito.

Emisioni n’ZOOM ju sjell një reagim të ish-konkurrentes së edicionit të parë të ‘Big Brother Vip Albania’, Monika Lubonja.

Ndiqni videon e mëposhtme dhe kuptoni detajet. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news