spot_img
13.6 C
Pristina
29/05/2024

Bobo, ndiqni mendimet e tyre! Edhe qytetarët tallen me lojën e re të Kiarës, përkrahin Efin

Ata përmes rubrikës ‘Vox Pop’ kanë shprehur pakënaqësitë për disa nga banorët e ‘Big Brother Vip Albania’, shkruan nzoom.biz.

Kiara ka ndryshuar komplet lojën e saj dhe u bë armike me Efin, duke e akuzuar se nuk e ka mbrojtur atë sa e ka mbështetur të dashurin e saj, Luiz Ejlli.

Ndiqni mendimet e tyre dhe shikoni se sa të revoltuar shfaqen ata me këto personazhe që në fakt marrin kot vëmendje dhe sipas tyre nuk e meritojnë aspak. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news