spot_img
19.2 C
Pristina
29/05/2024

Ndryshimi drastik i Kiarës pas puthjes së famshme, e kapët dot detajin në video?

Loja në ‘Big Brother Vip Albania’ ka marrë tjetër kthesë.

Kjo sepse Olta u dorëzua dhe u largua me vetëdëshirë nga shtëpia, shkruan nzoom.biz.

Por, pas daljes së saj Arbana njoftoi publikun se garës do t’i bashkohen 4 banorët që ishin të eleminuar dhe u futën pikërisht: Bledi, Efi, Kiara dhe Ronaldo.

I menjëhershëm ishte reagimi i Kiarës duke bullizua Efin e akuzuar që nuk e paska përkrahur atë por vetëm Luizin.

Në anën tjetër, në videon e mëposhtme nga emisioni n’ZOOM, dyshja Kiara-Luiz shkëmbyen puthjen e famshme e madje kjo gjë u shoqërua me fjalë të tepërta.

Për këto dhe detaje tjera ju ftojmë ta ndiqni videon e plotë. /nzoom.biz/

 

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news