spot_img
12.2 C
Pristina
29/05/2024

Produksioni e ka paguar Kiarën për strategjinë e re! Dalin faktet e frikshme për moderatoren

Kiara Tito po vazhdon të jetë më e komentuara në mediat rozë.

Prej rifutjes së saj brenda shtëpisë, kanë nisur debatet e ashpra, shkruan nzoom.biz.

Moderatorja shqiptare ka trazuar ujërat dhe raportin mes banorëve të ‘BBVA’.

Ajo dhe Efi debatuan me tone të larta në spektaklin e radhës.

Ky ndryshim i Kiarës e ka nxitur mikeshën e Luizit, Genën që të publikojë mesazhet që ka shkëmbyer me Titon pas daljes së kësaj të fundit nga shtëpia herën e parë.

Gena tregoi qartë se Kiara i ka pranuar se u pagua nga produksioni i Top Channel për të hyrë e madje për ta ndryshuar totalisht rrjedhën e lojës.

Emisioni n’ZOOM me Albina Zeneli ju pati sjell disa detaje ekskluzive nga ndërhyrja e produksionit në lojën e disa prej konkurrentëve. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news