spot_img
34.5 C
Pristina
21/07/2024

Ekskluzive: Ja e vërteta rreth pagesës që mori Kiara për ‘BBVA’

‘Tema e javës’ e emisionit n’ZOOM me Albina Zeneli ju njeh me disa detaje nga ndodhia e fundit.

E kemi fjalën për trekëndëshin e krijuar, Luiz-Efi-Kiara, shkruan nzoom.biz.

LEK mori vemendje të madhe në ‘Big Brother Vip Albania’ me aleancat e krijuara brenda shtëpisë.

Por, me rihyrjen e Efit dhe Kiarës, situata ndryshoi e strategjitë morën kthesë tjetër.

Moderatorja Tito thuhet se ka nënshkruar kontratë me produksionin e madje u pagua për tu rifutur brenda.

Për këto dhe të tjera ju ftojmë ta ndiqni përmbledhjen e mëposhtme. /nzoom.biz/

LAJMET E FUNDIT
Related news