spot_img
26.4 C
Pristina
25/07/2024

Ekskluzivitetet e shumta pjesë e episodës së re të n’ZOOM

Episoda e re e n’ZOOM ju sjell këto materiale:

Aurela Gaçe promovon albumin ”Unike’ dhe flet për projektet e reja;

Ish-konkurrenti i “Për’puthen” Arber Avdyli vjen me një rrëfim ekskluziv, kë shau e kë lavdëroi ai?

Gazetarja e sportit Albana Bejko sfidohet me pyetjet pikante të n’ZOOM;

Zbulohen faktet tjera nga biseda dhe kontrata e Kiarës me produksionin;

Rubrika e lajmeve vendore sjell të rejat e showbizit në 7 ditë;

Për këto dhe të tjera detaje ju ftojmë ta ndiqni emisionin e plotë. /nzoom.biz/

LAJMET E FUNDIT
Related news