spot_img
19.2 C
Pristina
29/05/2024

Pajtohen Efi dhe Kiara, por pse Luizi duket i pakënaqur?

Pas momenteve të sikletshme që kaluan vajzat u përqafuan.

E kemi fjalën për Efin dhe Kiarën, shkruan nzoom.biz.

Gjatë ditës së djeshme, ato si duket u sqaruan dhe përfunduan me lot në sy.

Ishte Luizi ai që u gjend në një situatë aspak të këndshme, pra mes dy vajzave, njëra mikeshë e tjetra partnere.

Emisioni n’ZOOM me Albina Zeneli ju sjell një përmbledhje për të kuptuar pak më shumë në lidhje me strategjitë e reja të banorëve të ‘Big Brother Vip Albania’. /nzoom.biz/

 

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news