spot_img
34.5 C
Pristina
21/07/2024

Kiara paska pasur të drejtë që u acarua? Ja video e Efit që ne nuk e pamë kurrë

Kiara po diskutohet shumë për strategjinë e re brenda shtëpisë.

Ajo u rikthye në ‘Big Brother Vip Albania’ për ta vazhduar lojën duke e synuar finalen e madhe të 6 majit, shkruan nzoom.biz.

Por, situata tani ka ndryshuar dhe problemet filluan nga moderatorja Tito e cila nuk po kurset duke krijuar debate të ashpra me konkurrentët tjerë.

Efi u pajtua me partneren e Luizit por në fakt video që ajo e pati publikuar me tu larguar nga shtëpia lë shumë për të dëshiruar.

A i bie kjo që Kiara e ka të drejtë që u acarua me mikeshën e saj? /nzoom.biz/

LAJMET E FUNDIT
Related news