spot_img
26.4 C
Pristina
25/07/2024

Prisni pak! Ja kush do të jenë opinionistët e ‘BBVK2’

Edhe Kosova u bë me ‘Big Brother Vip’.

Madje, produksioni i’a doli mjaft mirë dhe pati shikues të shumtë, shkruan nzoom.biz.

Kasti i artistëve ishte i nivelit të lartë e madje banorët u bënë tejet të diskutuar në të gjitha mediat rozë vendore e rajonale.

Teksa prezantuesi i këtij formati Alaudin Hamiti ka zbuluar se po përgatitet edicioni i dytë i këtij Reality, ne na bie ndërmend se a do të ndërrohen opinionistët?

n’ZOOM me Albina Zeneli ju sjell një insert me mendimet e Aferdita Paqarada në lidhje me përvojën e saj në ‘Big Brother Vip Kosova’.

Përndryshe, Stresi ishte fitues i edicionit të parë. /nzoom.biz/

LAJMET E FUNDIT
Related news