spot_img
19.2 C
Pristina
29/05/2024

500 deri 1000€ bileta, rrjeti trazohet nga finalja e ‘BBVA’

Me datë 6 maj shikuesit do të kenë mundësi që ta ndjekin një finale të bukur.

Nga 4 finalistët e ‘Big Brother Vip Albania’, njëri nga ta do të shpallet fitues, shkruan nzoom.biz.

Ky format ka bërë për vete të gjithë ndjekësit e personazheve të krijojnë lidhje emocionale me banorët e shtëpisë më të famshme.

Flitet se fitues çmimit të madh do të jetë Luizi, teksa bileta për ta ndjekur nga afër spektaklin është tejet i lartë dhe të menjëhershme ishin reagimet e qytetarëve.

Nga 500€ deri në 1000€ për ata që duan të takohen live me konkurrentët e ‘BBVA’. /nzoom.biz/

 

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news