spot_img
3.6 C
Pristina
29/11/2023

Zyrtare: Luizi, fitues i ‘Big Brother Vip Albania’

Momenti i së vërtetës sapo erdhi.

Edicioni i dytë i ‘Big Brother Vip Albania’ ka vetëm një emër, njofton nzoom.biz.

Krist Dragot dhe Luiz Ejlli ‘luftuan’ kokë më kokë për ta fituar çmimin e madh.

Ky i fundit sic dhe u përfol për 3 muaj me radhë, u shpall fitues duke triumfuar në lojën e këtij Reality Show.

Gëzuar Luiz. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news