spot_img
24.7 C
Pristina
25/07/2024

A ka pasur seks në ‘BBVA’? Bledi i zbulon detajet

Bled Mane ishte i ftuar në emisionin n’ZOOM me Albina Zeneli.

Ai foli rreth eksperiencës së tij në ‘Big Brother Vip Albania’, shkruan nzoom.biz.

Gazetari i njohur tregoi pak për intimitetin brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Ekskluzivisht për n’ZOOM, Bledi zbuloi se a ka pasur seks Luizi me Kiarën apo jo?

Për këto dhe detaje të tjera ju ftojmë ta ndiqni intervistën e mëposhtme. /nzoom.biz/

LAJMET E FUNDIT
Related news