spot_img
20.2 C
Pristina
26/09/2023

Luizi dhe Kiara patën seks brenda ‘BBVA’? Ish-banorja trondit me versionin e saj

Xhensila Pere ishte e ftuar në emisionin n’ZOOM.

Ajo foli rreth eksperiencës së saj në ‘Big Brother’ duke e krahasuar me formatin e Vip-ave, shkruan nzoom.biz.

Bukuroshja shqiptare mes tjerash e dha një mendim për romancën e Luizit dhe Kiarës, lidhje kjo e krijuar brenda shtëpisë së famshme.

Por, ajo pyetet edhe për disa detaje tjera që mund t’i kuptoni duke ndjekur storien e plotë në linkun e mëposhtëm. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news