spot_img
15.1 C
Pristina
15/06/2024

Nuk paskemi ditur gjë! Kush ishte banorja që bëri seks në ‘Big Brother’?

Ka mbaruar si format por banorët e ‘Big Brother Vip Albania’ po diskutohen akoma.

Ata kanë marrë vëmendje të madhe mediatike, shkruan nzoom.biz.

Disa arritën ta menaxhojnë famën e disa fatkeqësisht u harruan.

Por, nuk harrohen edhe skenat interesante që dhanë në këtë Reality Show.

n’ZOOM me Albina Zeneli ka intervistuar njërën nga ish-banoret e shtëpisë e cila foli edhe për romancën e Luizit dhe Kiarës.

Ajo e pranon publikisht që bëri seks brenda 4 mureve e madje në kamera. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news